Po szybką, bez zaświadczeń i darmową pożyczkę do ViaSMS

 

Pożyczanie pieniędzy przez internet może być bardzo proste, szybkie, a nawet bez kosztowe. Wystarczy wybrać sprawdzoną firmę pożyczkową ViaSMS, która działa na naszym rynku od wielu lat i oferuje doskonałe warunki. Czy wiesz, że możesz pożyczyć pieniądze w 15 minut bez wychodzenia z domu, a do tego taka pożyczka będzie bez kosztów i oprocentowania?

Co oferuje ViaSMS?

ViaSMS oferuje szybkie pożyczki pozabankowe, które udzielane są całkowicie przez internet. Nie musisz przesyłać zaświadczeń od pracodawcy. Cała procedura odbywa się przez internet. Za pierwszym razem możesz wnioskować o pożyczkę do 1500zł na okres do 30 dni. Taka pożyczka jest za darmo, oznacza to, że oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Po 7 dniach od spłaty pierwszej pożyczki twój limit wzrasta do 2000zł, a czwarta pożyczka w ViaSMS może wynieść do 4000zł.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Z oferty ViaSMS https://creditnow.pl/chwilowki/via-sms/ może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która posiada rachunek w polskim banku oraz telefon komórkowy i polski dowód osobisty. Następnie na stronie pożyczkodawcy należy wybrać suwakiem kwotę pożyczki, jaka nas interesuje oraz termin, kiedy chcemy oddać pożyczkę. Następnie wypełnić krótki formularz pożyczkowy, podając w nim swoje podstawowe dane adresowe. Warto nie mieć zadłużenia w innych firmach pożyczkowych, gdyż firma współpracuje z Platformą Wymiany Informacji Pożyczkowej oraz sprawdza pożyczkobiorcę czy nie posiada zadłużenia wpisanego w BIG: ERIF, InfoMonitor, KBIG oraz BIK. Jeżeli otrzymasz decyzję pozytywną – pieniądze trafią nawet tego samego dnia na twoje konto, jeżeli posiadasz rachunek w jednym z banków, w których posiada konto ViaSMS.